5% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zamówienie!

Zapisz się i otrzymuj specjalne promocje!

Pies

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 293 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 293 elementów

Karmy dla psów

Oferujemy wszystko co najlepsze dla Twojego Pupila: zróżnicowane i najlepsze suche karmy dla psów, mokrą karmę w puszkach oraz całą gamę przysmaków, gryzaków naturalnych, kości i smakołyków. Pozwól swojemu psu skosztować tych specjałów!

W naszym sklepie zoologicznym online znajdziecie Państwo produkty dla psów w każdym wieku, dla wszystkich ras i z różnymi specjalnymi potrzebami, w tym karma i przysmaki dla szczeniaka, bezzbożowe i bezglutenowe karmy (bez pszenicy i bez zbóż) dla psów wybrednych i cierpiących na alergię.

Jako uzupełnienie i urozmaicenie codziennej diety psa proponujemy całą gamę smakołyków dla psa- od klasycznych po specjały. Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na zdrowe przysmaki dla psa w formie 100% naturalnych gryzaków. Nie zawierają w swoim składzie konserwantów,  składników chemicznych, polepszaczy smaku ani wabików, przez co stanowią całkowicie zdrową przekąskę. Są delikatnie suszone powietrzem i spełniają wysokie standardy jakości. A psy je uwielbiają! Przysmaki dentystyczne - tak ważne w codziennej diecie psa ze względu na swoje właściwości oczyszczające zęby.