5% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zamówienie!

Zapisz się i otrzymuj specjalne promocje!

Przysmaki dla psa

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 214 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 214 elementów

Przysmaki dla psów, Smaczki dla psa

W sklepach zoologicznych znajdziemy pełno różnych i ciekawych przysmaków dla psa, czasem trudno się zdecydować, co wybrać. A psy kochają tego rodzaju smakołyki oraz sami je chętnie kupujemy, ponieważ dzięki temu jesteśmy w stanie okazać uwagę i czułość, dodatkowo możemy nagrodzić naszego czworonoga, gdy dobrze wykona sztuczkę podczas tresury, dodatkowo uzupełniamy potrzebne zwierzakowi mikro- i makroelementy. Zatem co najlepiej wybrać dla naszego pupila? Wiele zależy od potrzeb naszego psa oraz od okoliczności, w których chcemy podać mu smakołyk. Inne przysmaki serwujemy na problemy ze zdrowiem, inne w czasie treningu czy spaceru, a jeszcze inne, gdy pies ma po prostu potrzebę gryzienia.

W tym dziale oferujmy Państwu całą gamę przysmaków dla psów - od klasycznych po specjały. Dla urozmaicenia diety, możemy wybrać różnego rodzaju smakołyki dla psa: kości, gryzaki, paszteciki i ciastka dla psaPrzy okazji, co ważne, będą one wpływać pozytywnie na zdrowie i higienę jamy ustnej naszego pupila. Warto też zwrócić uwagę na produkty 100% naturalne suszone - to zdecydowanie zdrowe przysmaki dla psów. Wszystkie te rarytasy są świetnymi gryzakami i dodatkowo każdy z nich ma swoje właściwości odżywcze. Szczególną uwagę należy zwrócić przy doborze przysmaków dla szczeniaków. Rozmiar przekąski musi być dostosowany do wieku i wielkości psa. W tym przypadku stosownym jest wybór miękkich produktów.

Przysmaki dla psów prozdrowotne

Te smakołyki możemy podzielić na 5 grup ze względu na ich właściwości zdrowotne:

  • Przysmaki na zdrową skórę i lepszą sierść – takie smakołyki bogate są w witaminy i pochodzące z oleju z łososia kwasy tłuszczowe omega 3 i 6. Więc jeśli sierść twojego pupila jest ostatnio w gorszym stanie, dzięki takim smakołykom możesz poprawić jej wygląd.
  • Przysmaki dentystyczne dla psa - na zdrowe zęby i dziąsła – dodatkowo ten rodzaj smakołyku odświeża oddech. Natomiast ich głównym zadaniem jest usuwanie osadu na zębach i masaż dziąseł. Ten rodzaj przekąski świetnie sprawdza się w formie gryzaków Dentastick.
  • Przysmaki na dobre trawienie – szczególnie sprawdzą się po kuracji antybiotykowej, ponieważ w swoim składzie mają specjalne włókno (błonnik), które pozwala na odbudowę mikroflory bakteryjnej w jelitach, a do tego poprawiają perystaltykę jelit, wspomaga i ułatwia trawienie. Patrz żwacz wołowy.
  • Przysmaki light (low fat) – mają w sobie małą zwartość tłuszczu są dedykowane szczególnie tym psom, które mają kłopot z nadwagą. Dodatkowo są tak samo smaczne i bogate w składniki mineralne i witaminy, np. ucho bawole czy ucho wołowe dla psa 

Przysmaki – gryzaki

Jeśli wasze psy uwielbią podgryzać wasze buty i meble, co doprowadza do ich zniszczenia, taki gryzak jest idealnym rozwiązaniem aby je ochronić. Dla szczeniaka, a nawet i dla seniora gryzienie jest naturalną potrzebą oraz sposobem spędzania czasu, rozrywką, relaksem, przyjemnością, a także skutecznym sposobem radzenia sobie ze stresem. Gryzaki dla psów dzielą się na dwa rodzaje: naturalne i sztuczne. Jednak ten drugi rodzaj może okazać się zagrożeniem, ponieważ może zostać połknięty przez psa, a co za tym idzie może mu zaszkodzić, ponieważ nie zostanie strawiony. Jeśli chodzi o naturalne gryzaki mają wielką zaletę, są smaczne, bogate w potrzebne substancje odżywcze i z psiej perspektywy po prostu wyjątkowo atrakcyjnie pachną, dzięki czemu wasz pupil będzie chętnie po niego sięgał. Należy pamiętać, że psy to mięsożercy, więc im więcej mięsa w przysmaku, tym bardziej pies szczęśliwy. Dlatego warto wybierać przysmaki typu: żwacz, uszy wołowe, racice lub penis wołowy.

Przysmaki dla psa treningowe

Ten rodzaj smakołyku to idealna nagroda dla psa za poprawne wykonanie zadnia podczas szkolenia. Każdy pies wie, że otrzyma nagrodę, gdy poprawnie zastosuje się do naszego polecenia, dlatego też zostanie ono chętniej wykonane. Taki przysmak powinien zostać dobrany w zależności od tego, jaki rodzaj aktywności wykonuje nasz pies oraz jaki przysmak najbardziej lubi.
Oczywiście taka przekąska nie powinna być wysoce kaloryczna i powinna być jak najbardziej mięsna. Ponieważ to pieski kochają najbardziej. Należy mieć też na uwadze, aby przekąski, które podajemy naszym zwierzakom podczas treningu były bogate w białko i mikroelementy, gdyż w ten sposób zapewniamy im dodatkowy zastrzyk energii potrzebnej w czasie aktywności fizycznej. U nas treserki mięsne w różnych smakach i kształtach :)


Wszystkie wymienione wyżej produkty znajdziecie w naszym sklepie internetowym, a w razie pytań i wątpliwości warto skorzystać z gotowych zestawów dedykowanym specjalnym potrzebom psów SnackPack Natur.