5% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zamówienie!

Zapisz się i otrzymuj specjalne promocje!

Karma sucha dla psa Acana

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów

Suche karmy dla psów ACANA

ACANA to kanadyjska sucha karma dla psów i kotów zaliczana do ścisłej czołówki produktów klasy Super Premium. Karmy zawierają od 50 do 75% składników mięsnych. Jest to pokarm wysokiej jakości, stanowiące doskonałe źródło białka i tłuszczu zwierzęcego. Niskoglikemiczne świeże owoce i warzywa oraz zioła również dostarczają naturalnych składników odżywczych.  

ACANA jest karmą dla wszystkich psów niezależnie od rasy i wieku. Jedzenie dla psów obejmuje 4 linie:

– ACANA Singles – doskonała dla psów wrażliwych i z alergiami pokarmowymi. Twój pies ma do wyboru trzy monobiałkowe formuły, które przepełnione są świeżym lub surowym mięsem w 50%. ACANA Grass-Fed Lamb z surową jagnięciną, ACANA Yorkshire Pork ze świeżą wieprzowiną, ACANA Pacific Pilchard ze świeżymi sardynkami.

– ACANA Heritage -wśród tej linii znajdziesz m.in. karmę dla szczeniaków małych ras, karmę dla seniora, dla psów z nadwagą i bardziej aktywnych zwierzaków. Formuły zawierają od 60 do 75% mięsa: drób z chowu bezklatkowego, jaja ściółkowe i ryby poławiane w naturalnym środowisku.

– ACANA Classics to karma dla szczeniaka, jak i dla seniora. Classics zawiera 50% składników mięsnych, a wśród nich Twój Pupil ma do wyboru bogatą w czerwone mięso ACANA Classic RedACANA Prairie Poultry przepełnioną świeżym mięsem drobiowym lub ACANA Wild Coast ze świeżymi rybami.

– ACANA Regionals - w tej serii 4 linie do wyboru: Grasslands, Wild Prairie, Pacifica i Ranchlands przepełnionych w 70% świeżym, rozmaitym mięsem.