5% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zamówienie!

Zapisz się i otrzymuj specjalne promocje!

Karma sucha dla kota Farmina N&D

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

FARMINA N&D karmy suche dla kotów

Karma Farmina N&D dla kotów jest odpowiednia dla żywienia mięsożercy, gdyż nie zawiera zbóż i jest bogata w najwyższej jakości składników pochodzenia zwierzęcego. W ofercie znajdą Państwo karmę opartą na mięsie jelenia, kaczki, śledzia i przepiórki (również dla kastratów N&D Pumpkin Quail & Pomegranate Adult Neutered) a dodatek świeżych owoców i warzyw, w tym dyni zapewni wyjątkowe właściwości odżywcze.

Odpowiedzią na problemy skórne i wrażliwy przewód pokarmowy, tak często występujące u kotów, są karmy monobiałkowe linii Farmina N&D Quinoa z dodatkiem kurkumy oraz kokosa zawierającego cynk, niezbędny w terapiach dermatologicznych. Problemy z drogami moczowymi u kotów pomogą za to rozwiązać diety z dodatkiem naturalnych substancji przeciwzapalnych i uspakajających pochodzące z rumianku oraz zakwaszających mocz z żurawiny. Takie karmy funkcjonalne można stosować również prewencyjnie aby zachować dobrą kondycję naszych podopiecznych oraz podtrzymać prawidłowe funkcje ich organizmów.

Linia suchych karm Farmina N&D PUMPKIN jest bez zbożowa i zawiera w swoim składzie dynię o unikalnych wartościach odżywczych i  korzystnym działaniu zdrowotnym. Pozwól zasmakować swojemu kotu melona, który wraz z mięsem kaczki i dodatkiem dyni tworzy skład niezwykle smakowitej, bezzbożowej karmy  dla kotów N&D Pumpkin Duck & Cantalupe Melon. Nasi bezwzględni mięsożercy mogą również posmakować jelenia z jabłkiem N&D Pumpkin Venison & Apple oraz przepiórki z granatem N&D Pumpkin Quail & Pomgranate czy znanego już z poprzednich linii N&D śledzia z pomarańczą.