5% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zamówienie!

Zapisz się i otrzymuj specjalne promocje!

LINCOLN

Karma dla psa i kota Lincoln


Lincoln Ultra Premium to wysokiej klasy karmy dla psów i kotów stworzone z wyselekcjonowanych produktów o najlepszej jakości.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 39 elementów
 • Karma klasy Ultra PremiumKarma dla psów o dużym zapotrzebowaniu energetycznym z mięsem z kurczaka i jagnięciny. Składniki zawarte w karmie wzmacniają wytrzymałość i wydajność organizmu.

  170,00 zł
 • Karma klasy Ultra Premium Zbilansowana karma dla dorosłych psów wszystkich ras. Wysokoskoncentrowana formuła oparta na dużej zawartości mięsa ze świeżego kurczaka oraz prozdrowotnych dodatkach zapewnia zdrowie, energię i dobre samopoczucie

  158,00 zł
 • Karma klasy Ultra Premium Zbilansowana karma dla dorosłych psów wszystkich ras z dużą zawartością mięsa ze świeżego kurczaka oraz prozdrowotnych dodatkach

  45,00 zł
 • Karma klasy Ultra PremiumBezglutenowa i bezzbożowa karma dla psów alergików. W składzie zawiera mięso z kaczki i ziemniaczki, a dodatkowo wzbogacona jest o prebiotyki i zioła

  202,00 zł
 • Karma klasy Ultra PremiumBezglutenowa i bezzbożowa karma dla psów alergików. W swoim składzie zawiera mięso z kaczki i ziemniaczki, a dodatkowo wzbogacona jest o probiotyki i zioła

  59,00 zł
 • Karma klasy Ultra PremiumHypoalergiczna karma dla dorosłych psów oparta na świeżej jagnięcinie i lekkostrawnym ryżu. Doskonała dla psów ze skłonnością do alergii pokarmowych. Formuła karmy gwarantuje optymalny przebieg trawienia oraz wspomaga utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej w jelitach. 

  163,00 zł
 • Karma klasy Ultra Premium Hipoalergiczna karma dla dorosłych psów oparta na świeżej jagnięcinie i lekkostrawnym ryżu, doskonała dla psów ze skłonnością do alergii pokarmowych. Formuła karmy gwarantuje optymalny przebieg trawienia oraz wspomaga utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej w jelitach. 

  46,00 zł
 • Karma klasy Ultra Premium Karma dla psów ras dużych z jagnięciną to naturalne źródło białka dla wzmocnienia mięśni i idealnej kondycji. Zawiera naturalne prebiotyki, które wspomagają układ trawienny, a zawartość wit. A i E wspiera utrzymanie naturalnego systemu odpornościowego. 

  55,00 zł
 • Karma klasy Ultra PremiumIdealna propozycja dla psów z tendencją do nadwagi. Karma na bazie mięsa z kurczaka i ryżu. Specjalnie dobrany skład karmy wspomaga utratę wagi oraz chroni stawy przed ich nadmiernym obciążeniem.

  162,00 zł
 • Karma klasy Ultra Premium Idealna propozycja dla psów z tendencją do nadwagi. Lekkostrawna formuła i bogaty skład karmy pozwalają na karmienie psa mniejszymi porcjami zapewniając mu jednocześnie uczucie sytości. Specjalnie dobrany skład karmy wspomaga utratę wagi oraz chroni stawy przed ich nadmiernym obciążeniem.

  46,00 zł
 • Karma klasy Ultra PremiumHypoalergiczna karma dla małych psów z alergią i cierpiących na niestrawność. Jest oparta na mięsie ze świeżego królika- rzadko występującym w karmach dla psów PRODUKT NAGRODZONY

  210,00 zł
 • Karma klasy Ultra PremiumHypoalergiczna karma dla małych psów z alergią i cierpiących na niestrawność. Jest oparta na mięsie ze świeżego królika- rzadko występuje w karmach dla psów PRODUKT NAGRODZONY

  60,00 zł
 • Karma klasy Ultra PremiumLekkostrawna karma dla psów z wrażliwym układem pokarmowym i problemami trawiennymi na bazie ryb. 

  174,00 zł
 • Karma klasy Ultra Premium Hypoalergiczna karma dla dorosłych psów z wrażliwym układem pokarmowym z łososiem i ryżem. Dodatkowo zawartość suszonej cykorii zapewni optymalny przebieg trawienia i zrównoważą florę bakteryjną w jelitach psa. 

  49,00 zł
 • Karma klasy Ultra PremiumKarma stworzona z myślą o szczególnie wymagających organizmach psów starszych. Receptura oparta na bazie mięsa z kurczaka oraz składników wspierających odbudowę chrząstki stawowej. Dodatkowo zawartość L-carnityny zapobiegającej nadmiernemu gromadzeniu się tkanki tłuszczowej.

  162,00 zł
 • Karma klasy Ultra Premium Hipoalergiczny pokarm dla kotów dorosłych z białą rybą i żurawiną. Bez dodatku pszenicy. Wyłącznie najlepsze, naturalnie wyhodowane składniki pochodzące z najlepszych gospodarstw i łowisk. Pomaga wspierać układ moczowy i nerki. 

  56,00 zł
 • Karma klasy Ultra Premium Hipoalergiczny pokarm dla kotów dorosłych z białą rybą i żurawiną. Bez dodatku pszenicy. Wyłącznie najlepsze, naturalnie wyhodowane składniki pochodzące z najlepszych gospodarstw i łowisk. Pomaga wspierać układ moczowy i nerki. 

  195,00 zł
 • Karma klasy Ultra Premium Hipoalergiczna karma dla kociąt z kaczką, warzywami i owocami

  56,00 zł
 • Karma klasy Ultra Premium Hipoalergiczna karma dla kociąt z kaczką, warzywami i owocami

  195,00 zł
 • Karma klasy Ultra Premium Karma dla kotów dorosłych z drobiem i rybą jest wzbogacona o formułę odkłaczania. Jest dedykowana kotom, które często się wylizują. Pomaga kotu w pozbyciu się połkniętej przez niego sierści, która zalega w żołądku i jelitach. 

  45,00 zł
 • Karma klasy Ultra Premium Karma dla kotów dorosłych z drobiem i rybą jest wzbogacona o formułę odkłaczania. Jest dedykowana kotom, które często się wylizują. Pomaga kotu w pozbyciu się połkniętej przez niego sierści, która zalega w żołądku i jelitach. 

  151,00 zł
 • Karma klasy Ultra Premium Karma dla kotów dorosłych z mięsem z indyka i juką- została stworzona z myślą o kotach żyjących w małych przestrzeniach mieszkalnych. Dodatek juki w naturalny sposób redukuje nieprzyjemny zapach stolca i moczu.

  56,00 zł
 • Karma klasy Ultra Premium Karma dla kotów dorosłych z mięsem z indyka i dodatkiem juki- została stworzona z myślą o kotach żyjących w małych przestrzeniach mieszkalnych. Dodatek juki w naturalny sposób redukuje nieprzyjemny zapach stolca i moczu.

  195,00 zł
 • Karma klasy Ultra PremiumHipoalergiczna karma dla szczeniąt i młodych psów ras dużych i bardzo dużych. Propozycja oparta na świeżej jagnięcinie i lekkostrawnym ryżu.

  180,00 zł
Pokazuje 1 - 24 z 39 elementów