5% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zamówienie!

Zapisz się i otrzymuj specjalne promocje!

Obniżka! CALISTA BABY DOG 12 KG Zobacz większe

CALISTA Baby Dog 12 KG

9088

CALISTA

CALISTA to najwyższej jakości, certyfikowane karmy dla psów

Karmy wyróżniają się dużą zawartością mięsa, bogactwem witamin i minerałów oraz obecnością prebiotyków. Kompletna karma z wysoką zawartością kurczaka stworzona z myślą o wyjątkowych potrzebach szczeniąt oraz ciężarnych lub karmiących suk

Więcej szczegółów

112,00 zł

-11,00 zł

123,00 zł brutto

CALISTA Baby Dog to kompletny posiłek, stworzony z myślą o wyjątkowych potrzebach szczeniąt oraz ciężarnych lub karmiących suk. Bogaty w kurczaka, będącego źródłem lekkostrawnego białka i tłuszczu, umożliwia płynne przejście z mleka matki na pokarm stały. Obecne w oleju z łososia kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 sprawią, że skóra obojga będzie zdrowa a sierść lśniąca.

Zdrowy wzrost i rozwój

  • Bogactwo składników mineralnych oraz kompletna mieszanka witamin sprawiają, że szczenię jest pełne energii i prawidłowo się rozwija.
  • Inulina, czyli naturalny prebiotyk zawarty w karmie, korzystnie wpływa na jego florę jelitową. Baby Dog jest idealnym pierwszym pokarmem stałym dla Twojego pupila.

SKŁAD:

Mięso i składniki pochodzenia zwierzęcego (w tym 100% kurczaka), zboża (w tym min. 18% ryżu), oleje i tłuszcze, składniki pochodzenia roślinnego, mleko i składniki pochodzenia mlecznego, minerały, jaja i produkty jajeczne, ryby i składniki pochodzenia rybnego.

ANALIZA CHEMICZNA (%):
Białko surowe:28,0
Tłuszcz surowy:18,0
Popiół surowy:7,0
Włókno surowe:2,4
Wapń (Ca):1,4
Fosfor (P):1,0
WITAMINY:
Wit A (IU/kg) (E672) :20.000
Wit D3 (IU/kg) (E671):2.000
Wit E (α-tokoferol):150
WITAMINY:
Lizyna (g/kg):13,3
Metlonica (g/jg):5,0
PRZECIWUTLENIACZE