5% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zamówienie!

Zapisz się i otrzymuj specjalne promocje!

Miękki filet z kaczki 500 g

8966

Naturalne przysmaki dla psa

Miękki filet z kaczki to suszone kawałki z piersi kaczki. Wyśmienita naturalna mięsna przekąska. Bardzo wysoka zawartość pożywnego mięsa z kaczki sprawia, że przysmak daje dużo energii i dostarcza wielu właściwości odżywczych. Wygodne zamykane opakowanie.

Więcej szczegółów

35,00 zł

Suszone kawałki kaczki to wspaniała naturalna mięsna przekąska. Bardzo wysoka zawartość pożywnego mięsa z kaczki sprawia, że przysmak daje dużo energii i dostarcza wielu właściwości odżywczych. Mięso z kaczki to wyśmienite źródło białka, żelaza, fosforu i potasu, a także witamin z grupy B. Przysmaki pakowane są w strunowo zamykaną torebkę o pojemności 500 gram.

Skład: 
pierś kaczki - 89,5% 
skrobia - 5%

Składniki analityczne: 
białko - min. 45% 
tłuszcz - max. 3% 
włókno surowe - min. 0,2% 
wilgotność - max. 23% 
popiół surowy - max. 4%

Oferta specjalna
  • Naturalne przysmaki dla psa Emslander Brocken to delikatnie suszone, 100% naturalne mięsne przysmaki dla wszystkich ras psów. W swoim składzie zawierają najwyższej jakości mięso w ilości 96% oraz zioła, oleje, jagody i warzywa. Nie zawierają zbóż i glutenu. Bez sztucznych barwników i konserwantów.

    11,90 zł
  • Naturalne przysmaki dla psa Królicze uszy to naturalny przysmak – gryzak uwielbiany przez wszystkie psy. Przekąska zajmie Twojego pupila na dłużej i jednocześnie zadba o jego dziąsła i zęby. Uszy te są doskonałe również dla szczeniaków. Przysmaki pakowane są w strunowo zamykaną torebkę o pojemności 500 gram

    35,00 zł