5% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zamówienie!

Zapisz się i otrzymuj specjalne promocje!

WHIMZEES Kość Ryżowa L

9794

przysmak wegetariański WHIMZEES Kość Ryżowa

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje w magazynie

5,90 zł

Do darmowej dostawy brakuje 149,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 149,00 zł

Dlaczego gryzaki dentystyczne Whimzees są tak ważne dla zdrowia Twojego psa?

Whimzees to najlepsze na świecie gryzaki dentystyczne, stworzone z myślą o higienie jamy ustnej psów. Wytwarzane są w Holandii z najdoskonalszych składników, według najwyższych standardów. To, co szczególnie ważne, cała ich produkcja odbywa się w trosce o środowisko naturalne poprzez oszczędność energii, recykling i zarządzanie odpadami.

Gryzaki dentystyczne WHIMZEES opracowano, aby pomóc w usunięciu płytki nazębnej
i kamienia nazębnego u dorosłych psów, poprzez mechaniczne ścieranie. Dzięki twardej konsystencji i unikatowym wzorom WHIMZEES zachęcają do dłuższego żucia, wydłużając czas czyszczenia. Posiadają również wypustki i krawędzie ułatwiające czyszczenie trudno dostępnych miejsc na podobieństwo włosia szczoteczki do zębów.

Dodatkową zaletą gryzaków dentystycznych jest to, że kiedy pies żuje lub gryzie je przez dłuższy czas, następuje pobudzenie ślinianek i zwiększone wydzielanie śliny do jamy ustnej. Ślina psów ma właściwości przeciwbakteryjne i jest szczególnie skuteczna przeciwko bakteriom Escherichia coli Streptococcus canis, dzięki czemu może pomóc ograniczyć rozwój płytki nazębnej, poprawiając ogólny stan zdrowia zębów.

Inni klienci kupili również