5% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zamówienie!

Zapisz się i otrzymuj specjalne promocje!

Przysmaki dla kotów sklep internetowy, smakołyki i przekąski online

Przysmaki dla kotów

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Smakołyki i przysmaki dla kotów

Koty lubią chadzać własnymi ścieżkami, to powszechnie znany fakt. Zmienia się to jednak, kiedy w pobliżu wyczują zapach jednego z naszych przysmaków. Wówczas wszystkie sympatyczne zwierzaki zmierzają w kierunku opiekuna, który zawiaduje paczką z pyszną zawartością. W naszym sklepie znajdzie Państwo przysmaki dla kotów w różnym wydaniu. Zaopatrując się u nas w pokarm, Państwa mruczki mają szansę spałaszować m.in. suszone szprotki, kabanosy z kaczką czy trufle z serem. Pupile, którym urozmaicimy w ten sposób dietę mają szansę na zdrowszą sierść czy lepsze trawienie. Dodatki, które polecamy właścicielom futrzaków, są pozbawione sztucznych zapychaczy i substancji. Stawiamy na naturalne składniki, ponieważ wierzymy, że to co serwujemy czworonogom ma wielkie znaczenie.

Smakołyki dla kotów są idealne do podania w każdej chwili dnia - mogą służyć do jedzenia, żucia, pełnić funkcję gryzaka lub być formą nagrody dla pupila. Tego typu przegryzki wpływają pozytywnie na zdrowie i higienę całej jamy ustnej, która jest często problematycznym obszarem do pielęgnacji. Karma uzupełniająca to znakomity pomysł dla każdego, kto chce dostarczyć pupilowi składniki odżywcze, ale nie ma czasu na komponowanie zbilansowanej diety.

Zachęcamy do przejrzenia naszego działu ze smakołykami dla psów, w którym znajdą Państwo szeroki wybór zdrowych i pysznych dodatków dla zwierząt.