5% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zamówienie!

Zapisz się i otrzymuj specjalne promocje!

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Wysoka zawartość świeżego mięsa oraz warzyw pozwoli zadbać o potrzeby żywieniowe psów. Karma od hiszpańskiej marki Ownat to doskonale zbilansowana porcja zdrowia. Bogate w białko, błonnik oraz inne substancje odżywcze mieszanki cieszą się znakomitą opinią wśród najbardziej wymagających właścicieli i hodowców psów. Kompozycje mięsa i mikroelementów korzystnie wpływają na organizm zwierzaka. Zapewniając czworonogowi dostęp do karmy Ownat dbasz o jego skórę oraz sierść, która na takiej diecie będzie błyszcząca oraz zdrowa. Wygodne i praktyczne 20-kilogramowe paczki z mięsem kurczaka, ryby bądź jagnięciny, które zakupicie Państwo w naszym internetowym sklepie, zostały stworzone z myślą o dorosłych pupilach. Pokarm od hiszpańskiego producenta polecany jest także w przypadku czworonogów, u których można zaobserwować problemy skórne oraz trawienne.

  •  Ownat Classic

Ownat Classic to pełnoporcjowe karmy ze świeżym mięsem, świeżymi warzywami i owocami, pełnoziarnistym ryżem i dodatkami poprawiającymi zdrowie. Podczas produkcji szczególny nacisk położony jest na zachowanie całej zawartości składników odżywczych w nienaruszonym stanie. Jednocześnie warto zwrócić uwagę na niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny karmy.

  •  Ownat Grain Free

Ownat Grain Free to karmy bezzbożowe z małą ilością węglowodanów. Bogate w białka o dużej wartości biologicznej, dostarczają do organizmu wszystkie najważniejsze aminokwasy. Szczególnie polecamy tę linię dla wszystkich zwierząt, które reagują nadwrażliwością pokarmową na tradycyjne karmy.

Co to znaczy, że składniki w składzie karm Ownat są naturalne? To nie są obietnice bez pokrycia. Ownat używa określenia „naturalne”, przestrzegając rygorystycznych zaleceń FEDIAF (European Pet Food Industry Federation). Transparentność jest jedną z najważniejszych wartości marki. Dlatego składy karm Ownat są opisane przejrzyście i czytelnie – by każdy opiekun mógł świadomie wybrać najlepszą karmę dla swojego pupila.