5% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zamówienie!

Zapisz się i otrzymuj specjalne promocje!

ACANA

ACANA to kanadyjska sucha karma dla psów i kotów zaliczana do ścisłej czołówki produktów klasy Super Premium. Karmy zawierają od 50 do 75% składników mięsnych. Jest to pokarm wysokiej jakości, stanowiące doskonałe źródło białka i tłuszczu zwierzęcego. Niskoglikemiczne świeże owoce i warzywa oraz zioła również dostarczają naturalnych składników odżywczych.  


ACANA jest karmą dla wszystkich psów i kotów niezależnie od rasy i wieku. Jedzenie dla psów obejmuje 4 linie:


– ACANA Classics to karma dla szczeniaka, jak i dla seniora. Classics zawiera 50% składników mięsnych, a wśród nich Twój Pupil ma do wyboru bogatą w czerwone mięso ACANA Classic RedACANA Prairie Poultry przepełnioną świeżym mięsem drobiowym lub ACANA Wild Coast ze świeżymi rybami.


– ACANA Heritage -wśród tej linii znajdziesz m.in. karmę dla szczeniaków małych ras, karmę dla seniora, dla psów z nadwagą i bardziej aktywnych zwierzaków. Formuły zawierają od 60 do 75% mięsa: drób z chowu bezklatkowego, jaja ściółkowe i ryby poławiane w naturalnym środowisku.


– ACANA Singles – Doskonała dla psów wrażliwych i z alergiami pokarmowymi. Twój pies ma do wyboru trzy monobiałkowe formuły, które przepełnione są świeżym lub surowym mięsem w 50%. ACANA Grass-Fed Lamb z surową jagnięciną, ACANA Yorkshire Pork ze świeżą wieprzowiną, ACANA Pacific Pilchard ze świeżymi sardynkami.


– ACANA Regionals – zapoznaj swojego czworonoga z bogactwem świeżych składników z regionu Alberty zamkniętych w czterech formułach – Grasslands, Wild Prairie, Pacifica i Ranchlands przepełnionych w 70% świeżym, rozmaitym mięsem.


Dla kotów wszystkich ras i w każdym wieku mamy Biologicznie Odpowiednie Jedzenie ACANA Regionals, które zawiera 75% składników mięsnych.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.