5% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zamówienie!

Zapisz się i otrzymuj specjalne promocje!

Karma mokra dla kota Farmina N&D

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Karma mokra dla kotów Farmina N&D to szeroka oferta kompletnych i pełnowartościowych karm z najwyższej jakości białkiem zwierzęcym, bez zbóż, GMO, zagęszczaczy i sztucznych konserwantów. Produkty zawarte w mokrej karmie Farmina N&D są gotowane tylko raz, co pozwala zachować w pełni właściwości odżywcze i smakowitość. Są to  karmy pełnoporcjowe, czyli kompletne. Oznacza to, że zawierają wszystkie składniki i minerały niezbędne w żywieniu zwierząt. Kompletna karma dla kota Natural&Delicious może stanowić jedyne źródło pożywienia, bądź w połączeniu z suchą karmą.

Mokra karma Farmina N&D jest odpowiednia dla zwierząt na każdym etapie życia: kociąt i dorosłych. Są dostępne w puszkach o pojemności 80 g.

Linia Farmina N&D PUMPKIN receptura: kurczak z dynią i granatem, jagnięcina z dynią i borówką, dzik z dynią i jabłkiem, przepiórka z dynią i granatem, jeleń z dynią i jabłkiem, kaczka z dynią i melonem oraz wersja dla kotów sterylizowanych Neutered z przepiórką, dynią i granatem. Wszystkie formuły są bez zbożowe i zawierają w swoim składzie dynię o unikalnych właściowościach odżywczych i korzystnych właściwościach zdrowotnych.

Linia Farmina N&D PRIME receptura: kurczak z granatem, jagnięcina z borówką, dzik z jabłkiem, w tym specjalna karma dla kotów sterylizowanych i wykastrowanych- Neutered z kurczakiem i granatem.

Linia Farmina N&D QUINOA to przede wszystkim karmy monobiałkowe Skin & Coat z dodatkiem quinoa, kurkumy i kokosa zawierającego cynk- niezbędny w terapiach dermatologicznych. Źródłem białka są tu: kaczka, przepiórka, jeleń i śledź. Receptą na otyłość jest karma Weight Management zawierająca błonnik z brokułów zapewniający sytość a na wrażliwy przewód pokarmowy polecamy karmę Digestion zawierającą fenkuł włoski, który reguluje procesy fermentacyjne w jelitach oraz cynarynę z karczocha, która pozytywnie wpływa na wątrobę. I oczywiście specjalna formuła wspomagająca prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego kotów i zapobiegająca rozwojowi kamicy- N&D QUINOA URINARY z żurawiną i rumiankiem