5% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zamówienie!

Zapisz się i otrzymuj specjalne promocje!

Karma mokra dla psa Farmina N&D

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Farmina N&D karmy mokre dla psów

Karma mokra Farmina N&D to szeroka oferta kompletnych i pełnowartościowych karm z najwyższej jakości białkiem zwierzęcym, bez zbóż, GMO, zagęszczaczy i sztucznych konserwantów. Produkty zawarte w mokrej karmie Farmina N&D są gotowane tylko raz, co pozwala zachować w pełni właściwości odżywcze i smakowitość. Są to  karmy pełnoporcjowe, czyli kompletne. Oznacza to, że zawierają wszystkie składniki i minerały niezbędne w żywieniu zwierząt. Kompletna karma Natural & Delicious może stanowić jedyne źródło pożywienia, bądź w połączeniu z suchą karmą.

Mokra karma Farmina N&D jest odpowiednia dla zwierząt na każdym etapie życia: szczeniąt i dorosłych. Są dostępne w puszkach o pojemności 285 g dla wszystkich raz i w wersji "mini" z mniejszymi kawałkami, w puszce o pojemności 140 g.

Linia Farmina N&D PUMPKIN to bezzbożowe karmy z dodatkiem dyni.

Linia Farmina N&D PRIME receptura: kurczak z granatem, jagnięcina z borówką, dzik z jabłkiem.

Linia Farmina N&D QUINOA to przede wszystkim karmy monobiałkowe Skin & Coat z dodatkiem quinoa, kurkumy i kokosa zawierającego cynk- niezbędny w terapiach dermatologicznych. Źródłem białka są tu: kaczka, przepiórka, jeleń i śledź. Receptą na otyłość jest karma Weight Management zawierająca błonnik z brokułów zapewniający sytość a na wrażliwy przewód pokarmowy polecamy karmę Digestion zawierającą fenkuł włoski, który reguluje procesy fermentacyjne w jelitach oraz cynarynę z karczocha, która pozytywnie wpływa na wątrobę