5% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zamówienie!

Zapisz się i otrzymuj specjalne promocje!

SOOPA PET 100% Naturalne Przysmaki Wegetariańskie

Bardziej niż kiedykolwiek zwierzęta są postrzegane jako część rodziny. Dzięki takiemu podejściu właściciele zwierząt domowych coraz częściej chcą, aby karma spełniała najwyższe możliwe standardy jakości. Ponieważ europejscy konsumenci stają się coraz bardziej świadomi problemów zdrowotnych swoich pupili stwierdza się, że produkty, które są całkowicie naturalne pod względem składników, zyskują coraz większą popularność wśród klientów.

Zbyt wiele smakołyków na rynku wydaje się być opartych na mięsie oraz sztucznych składnikach i zapychaczach. Rośnie zainteresowanie na karmy i przysmaki bezzbożowych i roślinne.

Właśnie dlatego chcemy zaoferować Pańsywu super zdrową żywność SOOPA PET 100% Naturalne Przysmaki Wegetariańskie

Te produkty są wyprodukowane w 100% naturalnych składników klasy dla ludzi HUMAN GRADE (TOP Trend 2020), czyli do spożycia przez człowieka.

Tak. Jakość HUMAN GRADE oznacza, że przysmaki zostały wyprodukowane ze składników przeznaczonych do spożycia przez ludzi w bardzo rygorystycznym procesie kontroli jakości. Założeniem Human Grade jest całkowity zakaz dodawania do karmy I przysmaków mączek mięsno-kostnych, które pochodzą z niejadalnych części mięsa bądź z odpadów w rzeźni.

Są zdrowe, bezzbożowe, hypoalergiczne. Ponadto są odpowiednie dla psów z alergią, cukrzycą- np. SOOPA PET Naturalny gryzak KOKOS, otyłością, chorobami nerek czy wątroby, niską odpornością SOOPA PET Dental Sticks ŻURAWINA i BATAT

Gryzaki wegetariańskie są pełne witanim i minerałów, są pożywne i równie pyszne!

Nadmieniamy, że produkty SOOPA zdobyły nagrodę PPRA „Best Pet Product” 2014

Share This Post :