5% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zamówienie!

Zapisz się i otrzymuj specjalne promocje!

Patyk z drzewa kawowego- Naturalny gryzak z kawowca

Patyk z drzewa kawowego to 100% naturalny gryzak dla psów, zarówno dla tych małych, jak i dużych! Przygotowanie patyków kawowych polega na ich dokładnym oczyszczeniu, wysuszeniu, przycięciu na odpowiedni wymiar i starannym oszlifowaniu. Patyki kawowe stają się dzięki temu bezpieczną i naturalną zabawką dla naszych czworonogów.

Zastanawiasz się w jaki sposób patyk z drzewa kawowego będzie lepszą alternatywą dla zwykłego patyka znalezionego w parku lub lesie? W przypadku patyków z naszych lasów, zawłaszcza jeśli są już mocno wysuszone, istnieje ryzyko, że popękają i poranią psi pyszczek. Za to nasz patyk kawowy w trakcie gryzienia staje się jedynie miękki z zewnątrz, co pozwoli psu na odrywanie od niego miękkich, zewnętrznych włókien.
Włókna te są dla psa całkowicie bezpieczne i mogą być nawet zjedzone – nie zaszkodzą Twojemu psu, a dodatkowo pomagają w czyszczeniu zębów. Nie wydzielają też żadnej żywicy, która mogłaby zaszkodzić psu.

Korzyści z używania patyków kawowych

Zacznijmy od tego, że jest to świetna i bezpieczna zabawka dla każdego psa, który lubi gryźć drewniane przedmioty. Nie ważne czy to zwykły patyk z lasu, czy noga od krzesła lub meble. Patyk z drewna kawowego pomoże odwrócić uwagę Twojego psa od rzeczy, których nie chcesz by były pogryzione.

Jak już wspomnieliśmy wyżej, Twój pies może powoli odgryzać od kawowca miękkie włókna. Pomogą one w utrzymaniu higieny i oczyszczeniu psich zębów. To trochę jak naturalna nić dentystyczna dla psów! A samo gryzienie również pomaga w redukowaniu osadu nazębnego.

Patyk z drzewa kawowego nie jest w żaden sposób konserwowany, barwiony czy aromatyzowany. Wyczuć możemy jedynie delikatny, zapach drewna.

Patyki kawowe nie zostawiają też zbędnego bałaganu po zabawie. Nie lepią się i nie zostawiają plam na podłodze. Delikatne włókna, które mogą czasem z nich odpadać łatwo zamieść. Dzięki temu nadają się one do zabawy zarówno w domu, jak i możesz zabrać go ze sobą na spacer, do kawiarni czy w odwiedziny do znajomych!


Patyk z drzewa kawowego – zalety

Drewno kawowe jest ultra wytrzymałe.
Jest bezpieczne – w trakcie zabawy pies może odrywać od niego jedynie miękkie włókna.
Pomaga w zachowaniu higieny psich zębów – gryzienie usuwa nadmiar kamienia nazębnego, a włókna działają jak nić dentystyczna.
Nadaje się dla psów z nadwagą, ponieważ nie dostarcza psu żadnych dodatkowych kalorii.
100% natury – nasze gryzaki to jedynie naturalne drewno, starannie obrobione mechanicznie.
Nie zawierają żadnych konserwantów, sztucznych aromatów, barwników czy innych polepszaczy.
Nie śmierdzą – wyczuwalny jest jedynie delikatny, drewniany zapach. Pomoże uporać się z problemem pogryzionych mebli.
Zabawa w gryzienie patyka z drzewa kawowego pomoże psu zredukować nadmiar energii, wyciszyć się i odstresować.

Patyk z drzewa kawowego – jaki wybrać rozmiar?

Gryzaki dostępne są w rozmiarach od S do XL, w zależności od wagi psa. Koniecznie sprawdź na SnackMax

Share This Post :