5% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zamówienie!

Zapisz się i otrzymuj specjalne promocje!

Innowacyjna linia karm ALLEVA Holistic

Alleva Holistic – innowacyjna sucha karma, która zadba nie tylko o zdrowie, ale i o szczęście Twojego pupila.

Alleva Holistic to absolutnie najwyższa jakość suchej karmy dla psów i kotów oferowana przez włoskiego producenta Diusapet. Produkowane w północnych Włoszech karmy ze starannie wyselekcjonowanych naturalnych składników lokalnego pochodzenia w pełni zadbają o dobrostan Twojego pupila.

Alleva Holistic to holistyczne karmy bezzbożowe, które opracował wybitny zespół specjalistów żywienia zwierząt. Wszystkie formuły cieszą się wysoką zawartością mięsa suszonego i świeżego. Do produkcji używane są lokalne składniki, które delikatnie ugotowano na parze, co pozwala zachować ich wartości odżywcze.

Linię Alleva Holistic wyróżnia ponadto zastosowanie niespotykanych dotąd w karmach fitoskładników. Zespół naukowy we współpracy z włoskimi uniwersytetami opracował autorską mieszankę Anti-age mix. Składają się na nią wyciąg z kurkumy, goździków, rozmarynu i cytryny, który hamuje proces starzenia się komórek. Działanie mieszanki Anti-age mix zostało potwierdzone naukowo.

W holistycznej karmie z kurczakiem i kaczką ALLEVA HOLISTIC Cat Chicken Duck Adult 1,5 kg kolejnymi fitoskładnikami są aloes i żeń-szeń. Aloes oddziałuje na układ odpornościowy, co pomaga przeciwdziałać reakcjom alergicznym. Ponadto, powszechnie wiemy, że ma świetne działanie na skórę i sierść. Dzięki niemu sierść staje się gęstsza oraz cieszy się wspaniałym blaskiem. Żeń-szeń jest doskonale znanym w medycynie wschodu suplementem wspierającym zdrowie. Wśród jego licznych działań warto wspomnieć o pobudzaniu witalności oraz o działaniu zmniejszającym stres.

Formuła z jagnięciną i jeleniem została wzbogacona o konopie włóknistą i żeń-szeń. Obecnie coraz częściej słyszy się jak wartościową rośliną jest konopia włóknista, stąd jej zastosowanie w karmie ALLEVA HOLISTIC Cat Lamb & VenisonLamb & Venison.

Ostatnią wersją dla psów jest monobiałkowa formuła ze śledziem. Karma bogata w kwasy Omega-3 została wzbogacona o dodatek aloesu i konopi włóknistej. Receptura jest często wybierana ze względu na wysoką smakowitość oraz niezwykły wpływ na skórę i sierść pupili, właśnie dzięki aloesowi i kwasom Omega-3.

Pośród karm dla kotów, oprócz wcześniej wspomnianych, wyróżniają się formuła dla kotów wykastrowanych oraz specjalna karma na kule włosowe. Obie zostały stworzone na bazie kurczaka i kaczki, a dodatkowo wzbogacono je odcukrzonym włóknem z trzciny cukrowej, które pozwala zachować sytość na dłużej, oraz wspomaga pozbywanie się nadmiernej sierści z układu pokarmowego kota.

Alleva Holistic zadba holistycznie o pełen dobrostan Twojego psa i kota.

Share This Post :