5% rabatu na pierwsze zamówienie

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj rabat na pierwsze zamówienie!

Zapisz się i otrzymuj specjalne promocje!

Reklamacje - Zwroty

ZWROT (ODSTĄPIENIE OD UMOWY)

Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie www.snackmax.pl produktów w ciągu 14 dni od ich otrzymania, na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014r. O prawach konsumenta (Dz. U. Z 2014 nr 827).

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży:

Otrzymany produkt należy odesłać na adres: POLKARM TRADE Sp. z o.o., ul. Rudna 14, 41-200 Sosnowiec wraz z wypełnionym formularzem zwrotu (do pobrania TUTAJ) załączanym w wersji papierowej do każdego zamówienia wraz z dowodem sprzedaży (paragon/faktura).

  • Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych do nas z opłatą za pobraniem lub paczkomatami
  • Każdy zwracany produkt powinien być oryginalnie zapakowany oraz zabezpieczony
  • Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący
  • Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zwrotu

REKLAMACJA

W przypadku reklamacji otrzymanego towaru:

Otrzymany produkt należy odesłać na adres: POLKARM TRADE Sp. z o.o., ul. Rudna 14, 41-200 Sosnowiec wraz z wypełnionym formularzem załączanym w wersji papierowej do każdego zamówienia wraz z dowodem sprzedaży (paragon/faktura).

Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem lub paczkomatami.

Każdy zwracany produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny - pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe, POLKARM TRADE Sp. z o.o. zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji.

Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym.

POLKARM TRADE Sp. z o.o ustosunkuje się do każdego żądania niezwłocznie (telefonicznie lub e-mailowo), ale nie później niż w terminie 14 dni. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny.